0544 239 81 94      

Çözümler


img-1

Web Tasarım

Teknolojinin durmadan değiştiği günümüzde, sürekli gelişen ve değişik boyutlara ulaşan internet sektöründe birlikte çalıştığımız tüm firmaların internette söz sahibi olmalarını sağlamak e-Tasarım'ın ana hedefidir.

Müşterilerimiz bizim için nasıl çok değerli ise sizin müşterilerinizde sizin için değerlidir. Gerek gerçek gerekse potansiyel müşterileriniz hizmet alacağı şirketin Web sitesini ziyaret ettiğinde, Ulaşılamayan Sayfa, Düşük ve Hatalı Kelimeler, Firmanın amacına uymayan bir tasarım ile karşılaşmamayı ister. e-Tasarım ile çalışarak, hem prestijinizin artmasını sağlayabilir hem de internette söz sahibi olabilirsiniz.


img-1

SEO Google Optimizasyon

Arama Motorunda Üst Sıralarda Çıkmak Sitenizin içeriği ne kadar iyi olursa olsun, bunu tanıtamadıktan sonra yapılan tüm emekler boşa gitmektedir. Sitenizi insanlara tanıtmanın en kolay yolu arama motorlarıdır. Arama motorlarında da hak ettiğiniz doğru yeri alabilmek için, SEO kurallarının sitenize uygulaması gerekmektedir.

Web Optimizasyon Internet kullanıcılarının %75'i web sitelere tesadüfen rastlamakta ve bu yüzden de bir daha aynı siteye gitmek istediklerinde bulamamaktadırlar. e-Tasarım interaktif tanıtım teknolojilerini yakından izleyerek geliştirdiği çözümler ile en etkili web optimizasyon hizmetini sunmaktadır. Farklı dinamiklerle her zaman değişim içinde olan ve sürekli yeniden yapılanan iş dünyasındaki beklentiler doğrultusunda yeni oluşan ve talep gören hizmet alanlarını sektöre sunarak, hizmette farklılığı amaçlayan e-Tasarım, geliştirdiği çözümlerle müşteri memnuniyeti hedeflemektedir. Doğru çözümleri daha düşük maliyetle bulmanız ve uygulamanız için sizi, e-Tasarım'a davet ediyoruz.


img-1

Web Yazılım

Endüstriyel standartlarda kullanıma uygun, web tabanlı e-iş çözümleri sunuyoruz. Kurumunuz için ihtiyaç duyduğunuz iş akış programları, müşteri ilişkileri, finansal işlemler, insan kaynakları gibi kritik önem taşıyan departmanlarınızı dijital ortama taşıyarak, iş akışınızı hızlandıran çözümler üretiyoruz.

Yaz ılım geliştirme çalışmalarımız web tabanlı sistemler üzerine odaklıdır. Web servisleri üzerinde
yoğunlaştığımız için geliştirme platformu olarak Windows Server'ı kullanmaktayız. Ayrıca veritabanı sistemlerinde Microsoft SQL Server 2005 ile çalışmalarımız olmaktadir.Teknoloji olarak Windows Server Sunucuları ve ASP.NET MVC Framework ağırlıklı olarak çalışıyor olsak da PHP altyapısını da projelerimize uygulamaktayız.

Bizler iş dünyasında kullanılan en güncel sistemler ve donanımlardaki deneyimleriyle
sizlere doğru sistemi seçmenizde ve gerçekleştirmenizde yardımcı olmaktayız.


img-1

Kurumsal Çözümler

Şirketinize web üzerinde ve görsel alanda yeni bir yüz mü oluşturmak istiyorsanız o zaman hemen kurumsal kimlik çalışmalarımız hakkında bilgi almak için bize ulaşın bizde ihtiyacınız olan yeni kurumsal kimliğinizi oluşturalım.

Ziyaretçilerin hızlı açabileceği, içeriğine kolay ulaşabileceği, kurumsal kimliğinizin tarz ve renkleri ile bütünleşmiş, kurumsal kimlik web tasarım çözümlerimizden yararlanın.

Kurumsal kimlik web tasarım çalışmalarımızda : Estetik, teknik açıdan güçlü ve belirlenen amaca hizmet eden kurumsal kimlik web tasarım  projelerini gerçekleştirirken de ve projelerimizde güvenirlik, uzmanlık, estetik ve kalite her zaman ön planda tutmaktadır.

Kurumsal Kimlik web tasarım, çözümlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için 0216 383 13 36 numaralı telefonlarımızı arayabilir veya buraya tıklayarak online iletişim formumuz aracılığıyla müşteri temsilcilerimize mesaj gönderip, size dönüş yapmamızı sağlayabilirsiniz.


Bize Ulaşın


Telefon: 0544 239 81 94
Fax: 0216 399 97 66
E-Mail: info@e-tasarim.com


Web Tasarım      Logo Tasarım      İnternet Reklamcılığı      Google Optimizasyon      Google Adwords

Demirnet İnternet Teknolojileri
Bağlarbaşı Mh. Bağdat Cd. No:396/9 Maltepe - İSTANBUL
Telefon: 0216 383 13 36 Faks: 0216 383 13 36 E-posta: info@e-tasarim.com