0544 239 81 94      

Hakkımızda

Başarılı bir internet pazarlama kampanyasının en önemli elementlerinden biri olmasına rağmen genellikle gözden kaçırılan husus, markanızı doğru bir şekilde temsil eden ve müşterilerinize aradıklarını kolaylıkla bulabilecekleri bir formatta sunan web sitesine sahip olmaktır. Şirketler her yıl, sundukları hizmetleri ve ürünleri geliştirmek ve tanıtmak için milyonlarca lira harcamakta; ancak çoğu, tüketicilerin, kendilerini ilk önce internette aramaları sebebiyle başarısızlığa uğramaktadır. Tam da bu noktadae-tasarım gibi web tasarımda ve internet pazarlamacılığında uzmanlaşmış bir firmayla çalışmak önem kazanmaktadır.

e-tasarım tarafından sunulan ve gelenekselleşmiş bir şekilde müşterilerimizin daima olumlu sonuçlar aldığı servislerimiz hakkında daha fazla bilgi edinmek için birkaç dakikanızı ayırın. Planlama ve web tasarımdan, geliştirme ve pazarlamacılığa kadar geniş yelpazede hizmet sunan firmamız karşılaşacağınız her zorluk için size bir öneriyle gelecektir.

e-tasarım, müşterilerine internet stratejileri ve sistemleri yardımıyla performans geliştirme ve netice almada yardımcı olan, alanında lider interaktif pazarlama ajansı ve web tasarım şirketidir. Bugün, kar amacı gitmeyen veya orta ölçekli işletmelerden, milyon dolarlık bütçelere sahip muhtelif alanlarda faaliyet gösteren şirketlere kadar ünlü bir müşteri portföyüne sahip olane-tasarım, 2009 'da kurulmasının ardından katlanarak büyümüştür. Elbette bu büyüme bünyesindeki tecrübeli, kalifiye ve profesyonel ekibin başarısıdır.

Bugün internet pazarlamacılığının, yeni fırsatlara kapı aralayan bir platform olduğu yadsınamaz bir gerçektir. Her başarılı online pazarlama kampanyasının hedefi en uygun şekilde ve en uygun maliyetle hedef kitleye ulaşmaktır.e-tasarım, geniş bir iş sahasında müşterilerinin marka kimliğini geliştirmek, müşterilerine internet pazarlamacılığı hizmetleri sağlamak ve girişimci işletmeler için web uygulamaları geliştirmek için çalışmaktadır.


Bize Ulaşın


Telefon: 0544 239 81 94
Fax: 0216 399 97 66
E-Mail: info@e-tasarim.com


Web Tasarım      Logo Tasarım      İnternet Reklamcılığı      Google Optimizasyon      Google Adwords

Demirnet İnternet Teknolojileri
Bağlarbaşı Mh. Bağdat Cd. No:396/9 Maltepe - İSTANBUL
Telefon: 0216 383 13 36 Faks: 0216 383 13 36 E-posta: info@e-tasarim.com